Tyto webové stránky vyžadují pro svou funkci cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie

Projekt:FAQ

Často kladené dotazy

Repaint je absolutní hnus. Nebylo by lepší ho smazat?

Portál byl vytvořen s myšlenkou svobodného šíření repaintů. Je zcela na návštěvníkovi, jestli si ty méně kvalitní repainty stáhne.

Hra při načítání vozidla se stáhnutým repaintem spadne! Co mám dělat?

Najděte si zálohu původního vozidla, zkopírujte z ní soubor scintext.txt a vložte ho do složky s repaintem v souborech hry. Zároveň repaint nahlaste pomocí tlačítka na jeho stránce, abychom o tom věděli. To udělejte i v případě, že popisované řešení nepomůže. Pokusíme se to řešit dále.

Stáhl jsem si archiv, ale složka Content se v něm nenachází. Jak je to možné?

Autor nejspíše nepostupoval při balení archivu podle návodu. Zkuste se složkami proklikat, zdali v nich nenarazíte na složku scin-x-xxxx. Tu pak překopírujte na příslušné místo v adresáři hry. Zároveň repaint nahlaste pomocí tlačítka na jeho stránce, abychom o tom věděli.

Někdo sem nahrál můj repaint, který je neveřejný!

Veškerá autorská práva na herní obsah nahraný na tento portál patří autorovi hry. Jakmile repaint někomu poskytnete, může ho dál šířit.

Chtěl jsem editovat stránku, ale vykoukl na mě nějaký zvláštní programovací jazyk a já nevím, co s tím mám dělat.

Zkuste se podívat sem. Další užitečné informace najdete třeba v nápovědě Wikipedie, která používá stejný software.

Jak mohu kontaktovat jiného uživatele?

Pomocí diskusní stránky. Ta se nachází na adrese simtrepainty.cz/index.php?title=Diskuse s uživatelem:(jméno uživatele). Pokud ještě neexistuje, můžete ji založit. Další informace najdete zde.
Omezeně je k dispozici i soukromá zpráva. Tu můžete napsat zde. Ta má tu nevýhodu, že je vyžadováno, aby adresát měl na profilu nastavený správný e-mail, což velká část uživatelů nemá.

Potřebuji stránku smazat (z jakéhokoli důvodu), ale podařilo se mi ji pouze vyprázdnit.

Můžete ji ponechat vyprázdněnou, my si tohoto kroku všimneme a stránku smažeme. Kdyby se tak nestalo, kontaktujte nás (vizte níže).

Ztratil jsem ke svému účtu heslo a nemůžu se přihlásit!

  • Proběhlo zadání a potvrzení e-mailové adresy: na stránce s přihlášením klikněte na příslušný odkaz a zkontrolujte svou e-mailovou schránku (příp. i spam).
  • Neproběhlo zadání a potvrzení e-mailové adresy: napište zprávu na adresu webmaster@simtrepainty.cz s uvedením uživatelského jména. Jakmile vám účet obnovíme, v nastavení vyplňte svůj e-mail, aby příště nemohlo dojít k něčemu podobnému.

Odpověď na svůj dotaz jsem zde nenašel

Umožňujeme několik způsobů kontaktů:

Berte prosím na vědomí, že nejsme technická podpora. Veškeré rady poskytujeme zcela dobrovolně. Pokud to tedy bude v našich silách, rádi vám pomůžeme.