Tyto webové stránky vyžadují pro svou funkci cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie

Diskuse:Hlavní strana

Zdravím, nějak se vám sekl počet repaintů. Na stránce je celkem 12 repaintů, počítadlo ukazuje jen 8. JirkaJilek (diskuse) 1. 2. 2019, 17:40 (CET)

Ano, vím, tento problém se snažím řešit. Obvykle počítadlu trvá delší dobu, než se vzpamatuje, ale teď to je už extra dlouho... --BUSTramvajak, technický správce webu (diskuse) 1. 2. 2019, 18:20 (CET)
Už se to ukazuje správně, podařilo se mi obejít systém počítání stránek ;-) --BUSTramvajak, technický správce webu (diskuse) 1. 2. 2019, 19:57 (CET)

svoje hlášení zastávek

Ahoj, můžu se zeptat jak si dát do hry svoje hlášení zastávek(jestli to vůbec jde) Děkuji

Nový repaint

Viem, že je zbytočné robiť novú zložku iba kvôli tejto veci ale chcel som nahrať repaint ale pri dokončovaní mi napísalo, že mám vyplniť CAPCHU no ale ďalej nefungovala. Posielam repaint stým, že mi nejak pomôžete ho uverejniť. https://simtrepainty.cz/index.php?title=Soubor:%C5%A0koda_14Tr_Bratislava.rar Autor : Gragame Ďakujem vopred.

Dobře, za komplikace se omlouvám a repaint uveřejním ;-) --BUSTramvajak, technický správce webu (diskuse) 11. 3. 2020, 16:06 (CET)

Vďaka.

Nové: Urobil som ďalší repaint s tým istým výsledkom. Mohli by ste ho dať na stránku? https://simtrepainty.cz/index.php?title=Soubor:Karosa_Slovak_lines.rar Prepáčte, že Vás stým otravujem. Autor: Gragame

Problém s CAPTCHA se mi nyní podařilo vyřešit, tak prosím ještě o jeden pokus s vytvořením stránky. Kdyžtak znovu napište. --BUSTramvajak, technický správce webu (diskuse) 12. 3. 2020, 16:57 (CET)

Úprava HUD

Zdravím, nevíte někdo jak upravit ikonky HUD u autobusů nebo trolejbusů ?

Nápis povinnost rouěek

Ahoj, rád bych se zeptal jestli je nějaké vozidlo s repaintem s nápisem o povinnosti nosit roušky v MHD?

Děkuji.